Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebuję osłonę silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebuję osłonę silnika

    Potrzebuję jak w temacie, takie coś, jak ktoś ma do wywalenia to się polecam


  • #2
    Nie chcę zakładać nowego tematu, bo ogłoszenie wygaśnie i ... tylko tytuł zostanie.
    Skoro o osłonach mowa, to może ktoś będzie zainteresowany stalową osłoną pod silnik?
    Dolna dokładka też by na tym dużo skorzystała.

    http://www.ceneo.pl/14912163#mh=N8N6...kpsg0lsKm5qwg2

    Z ceną, jak na mój gust nieźle się wygłupił. Bez łaski można sobie coś takiego "ulepić" z lżejszego materiału.
    Było Mercedesa Wziąć.

    Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
    http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

    Komentarz


    • #3
      Sam chętnie bym takie coś nabył bo moja osłona ma dwa.uchwyty po łamane ale.nie za tą cenę.
      I

      Komentarz


      • #4
        ktoś z Was ma w ogóle taką osłonę pod silnikiem ? ja jeszcze nigdy tego nie widziałem. (chodzi mi o oryginał bmw)

        Komentarz


        • #5
          Ja mam w E60 - może nie taka jak ta ale jest pod całym silnikiem i skrzynią

          Komentarz


          • #6
            Ja mam napewno ale jest mniejsza nie jest takiej samej wielkości sam ją przykrecałem. Jak zmieniałem dokładkę przednią.

            Komentarz


            • #7
              No ja bym na taka oslone tez sie pisal, ale jak wczesniej napisane nie za te kase

              Komentarz


              • #8
                chodzi konkretnie o e31 i tą osłonę pod miską olejową, nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką. Tą małą pod chłodnicą to każdy ma.

                Komentarz


                • #9
                  Nie myślałem, że ta osłona spotka się z takim zainteresowaniem.

                  Trochę myślałem o podobnej osłonie, ale nie takiej wielkiej (długiej), bo po co?
                  Wystarczyłaby mi taka maksymalnie do przedniej osi, bo pewnie na krótszą ciężko byłoby znaleźć
                  stabilne punkty do mocowania.
                  Trzeba by jeszcze coś pomyśleć, bo same podłużnice są za cienkie, by je gwintować i do nich przykręcać osłonę. Ale to chyba nie problem, bo jeśli ktoś miał okazję trochę dłubać przy samochodzie i miał do czynienia z osłonami, szybko wykorzysta podpatrzone mocowania.

                  W sumie jakaś plastikowa kilkuczęściowa osłona przydałaby się na cały spód. Muszę jeszcze raz podejrzeć, jak to jest zrobione w nowszych modelach. Jak tam wygląda miejsce wokół katalizatorów.

                  Taka plastikowa osłona może jest kłopotliwa w demontażu, ale za to wszystko co powyżej jest suche i czyste zazwyczaj. No, chociaż te przewody hamulcowe i paliwowe bym przykrył.
                  Było Mercedesa Wziąć.

                  Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                  http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                  Komentarz


                  • #10
                    Witam posiadam taką osłonę o ile temat dalej aktualny

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X