Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Customowy wydech do 840/850 na podzespołach Magnaflow.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Customowy wydech do 840/850 na podzespołach Magnaflow.

    Z racji tego, że ciągle szukamy nowych rozwiązań i usprawnień do E31, mamy do zaproponowania kompletny układ wydechowy z kwasówki na podzespołach Magnaflow (30 lat gwarancji). W skład wydechu wchodzą: 2 katalizatory, x-pipe oraz 2 tłumiki końcowe. Przykład co prawda na E28, ale silnik wyjęty z 840-tki M60B40

    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

    https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

    Kompletny wydech z montażem w promocyjnej cenie 4000zł.

    Tłumiki wykonuje Adam(Sachar) z Acme Workshop.

    https://www.facebook.com/pages/ACME-...097905?fref=ts

    Polecam - wysoka jakość wykonania i super dźwięk.

    W razie czegoś kontakt u mnie lub bezpośrednio do Adama
    BMW - Bron Masowego Wrażenia
    www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

  • #2
    To faktycznie promocja.
    ... all we know is, he's called the Stig.

    Komentarz


    • #3
      Zdecydowanie tak, wydechy są policzone po konsultacjach z centralą Magnaflow, mają 30 lat pisemnej gwarancji i nie są spawane w szopie jak np. MG Motorsport mimo, iż robią to świetnie - śliczne spawy W tej cenie w serwisie można kupić raptem 2 końcowe tłumiki.

      Darku i jak tam wiesz co
      BMW - Bron Masowego Wrażenia
      www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez KinceK Zobacz posta

        Darku i jak tam wiesz co
        Nie dzwoniłem wczoraj żeby nie pomyślał że tak bardzo mi zależy.. Zadzwonię dziś ;-) i dam znać
        ... all we know is, he's called the Stig.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez KinceK Zobacz posta
          nie są spawane w szopie jak np. MG Motorsport mimo, iż robią to świetnie - śliczne spawy
          nie wiem czy to żartem było czy nie, ale chciałbyś żeby takie auta jak do nich przyjeżdzały do Twojej szopy. .. daj spokój chłopakom.
          Ostatnio edytowany przez guest; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez guest Zobacz posta
            nie wiem czy to żartem było czy nie, ale chciałbyś żeby takie auta jak do nich przyjeżdżały do Twojej szopy. .. daj spokój chłopakom.
            Jak dla mnie mogą spawać w szopie ale to jak zrobili wydech, jaki ma dźwięk mówi samo za siebie.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez SławekS Zobacz posta
              Jak dla mnie mogą spawać w szopie ale to jak zrobili wydech, jaki ma dźwięk mówi samo za siebie.
              Po wczorajszym koncercie Sławkowej 840 muszę się zdecydowanie zgodzić - mruczy lepiej niż król lew
              Naprawdę dobrze brzmi.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                nie wiem czy to żartem było czy nie, ale chciałbyś żeby takie auta jak do nich przyjeżdzały do Twojej szopy. .. daj spokój chłopakom.
                Nie bulwersuj się, bo Ci tak zostanie

                Nie narzekam na razie na auta w mojej szopie.

                Nie było to żartem, w każdym razie uważam, że Sławek ma jak do tej pory najlepszy wydech jak i dźwięk w klubie - bez 2 zdań. Natomiast uważam też, że zawsze można iść krok dalej, zrobić coś lepiej.

                Do niedawna uważałem MG Motorsport za Bogów dźwięku.

                Zrobimy tak, dziś Sławek będzie swoją 840 MG i porównamy to z E28 FKDW&RBW - silnik w E28 to M60B40 pochodzi z ósemki także powinno to być miarodajne

                Foose o Magnalow

                https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                Pozdro
                BMW - Bron Masowego Wrażenia
                www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                Komentarz


                • #9
                  Kincek szykuj się na wydech do CSi.
                  Pozdrawiam wszystkich klubowiczow...

                  Komentarz


                  • #10
                    A co sie stalo z orginalnym?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez KinceK Zobacz posta
                      Nie bulwersuj się, bo Ci tak zostanie
                      nie bulwersuje się po prostu niech warszawa zostawi śląsk w spokoju =)

                      Komentarz


                      • #12
                        Dziś nie udało się zrobić porównania.
                        8er zostało w Garage u Kincka, więc nakręcą filmik w wolnej chwili.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez kuchel Zobacz posta
                          Kincek szykuj się na wydech do CSi.
                          Już hasło rzucone, na razie jadę spędzić kilkanaście godzin przy Dinanie Wczoraj zastała mnie północ w garażu i tak pewnie do soboty....

                          Zamieszczone przez guest Zobacz posta
                          nie bulwersuje się po prostu niech warszawa zostawi śląsk w spokoju =)
                          O to było dobre

                          Z tego co się orientuje Warszawa Śląska najeżdżać nie chce.

                          Bardzo dobrze, że wspierasz lokalne inicjatywy, ja robię dokładnie to samo

                          Dziś postaram się cokolwiek nagrać, jak ludzie do pracy wyjdą. Bo trochę hałasu będzie.
                          BMW - Bron Masowego Wrażenia
                          www.funkyking.eu - profesjonalny detailing aut.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja też chcę taki wydech i żeby działał jak u Sławka że jak przerzucę na LPG to jest cicho jak na benzynę to głośno, hihihi taki żarcik, Sławek tylko się nie gniewaj.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez DEMON Zobacz posta
                              Ja też chcę taki wydech i żeby działał jak u Sławka że jak przerzucę na LPG to jest cicho jak na benzynę to głośno, hihihi taki żarcik, Sławek tylko się nie gniewaj.
                              Buahaha dobre! Wydaje mi się, że Sławek to ma duży dystans do tego.

                              Kincek a nie myślałeś, żeby te skomplikowane nazwy i skróty typu PKWRD&GBRW itd zamienić na coś prostego co ludzie zapamiętają i będą w stanie powtórzyć? Marketingowo chyba korzystniej by było.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X