Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Napęd rolety tylnej szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Napęd rolety tylnej szyby

    Poszukuję przekładni napędu rolety tynej szyby. Uszkodzone mam większe koło zębate (Aluminium).

  • #2
    Zawsze się to większe koło uszkadza.
    Ja kupiłem nowy w serwisie. Jeśli Ci się nie spieszy możesz zamówić u Niemca z Japonii. Namiary ma Andrzej Fatandre - napisz do niego.

    Komentarz


    • #3
      U mnie raz działa ( jak zalapie) raz nie, wtedy słychać takie charakterystyczne trykanie wiec pewnie też się koło zębate kończy. Sławek kupiłeś cały mechanizm czy można wymienić same zębatki? Jaki to koszt w Aso?
      ... all we know is, he's called the Stig.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez darek325i Zobacz posta
        U mnie raz działa ( jak zalapie) raz nie, wtedy słychać takie charakterystyczne trykanie wiec pewnie też się koło zębate kończy. Sławek kupiłeś cały mechanizm czy można wymienić same zębatki? Jaki to koszt w Aso?
        Za napęd zapłaciłem chyba coś około 600.

        Poniżej link do mojego wątku z namiarem Andrzeja na Shoguna.
        http://www.e31-klub.pl/showthread.ph...2oneczna/page2

        Komentarz


        • #5
          Ja zniszczyłem to koło gdyż podczas wymiany podsufitki i tapicerki słupków, postanowiłem zrobić też tylną półkę, aby były identyczne odcienie. Mój tapicer podłożył cienką gąbkę, która zwęziła otwór w półce na roletę i stało się.

          Komentarz


          • #6
            Hmmm... nie wiem czy będzie to działać ale za cały mechanizm do rolety z e38 koleżka chce 100zł...może by zaadoptować-przelożyć do e31?

            Komentarz


            • #7
              Sprawdź czy zębatka jest takich samych rozmiarów i czy jest całą.

              Komentarz


              • #8
                posiadam całą rolete sprawną z e31

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez sinski20 Zobacz posta
                  posiadam całą rolete sprawną z e31
                  Ja też takową posiadam

                  Komentarz


                  • #10
                    TheStig u mnie też było takie cykanie wystarczyło zmienić tylko przekaźnik czy jak to tam się nazywa i wszystko działa jak należy.I druga roleta w zapasie

                    Komentarz


                    • #11
                      Dużo roboty jest z zamontowaniem rolety, jeśli nie ma się je na wyposażeniu?
                      Było Mercedesa Wziąć.

                      Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                      http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                      Komentarz


                      • #12
                        Ogólnie sam demontaż i montaż jest bardzo łatwy.Ciekaw jestem tylko czy w każdej osiem są pociągniete kable zasilające rolete, i po drugie montaż przycisku do rolety trochę zabawy byś miał i uciechy z tego jeśli byś zrobił jakiś miesiąc. :-P Przynajmniej u mnie tak było jak ją przywróciłem do stanu używalności

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez słejzik Zobacz posta
                          ... Ciekaw jestem tylko czy w każdej osiem są pociągniete kable zasilające rolete, i po drugie montaż przycisku do rolety...
                          Właśnie to mnie ciekawi najbardziej. Jeśli nie byłoby dużo dłubania, to może kiedyś bym się zdecydował.
                          Było Mercedesa Wziąć.

                          Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                          http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                          Komentarz


                          • #14
                            Szkoda roboty, ta roleta i tak jest na nic. Z otwartymi oknami nie da się z nią w stanie otwartym jeździć, bo bardzo chece wtedy wylecieć sobie z łopotem.
                            www.automobile-catalog.com
                            http://www.facebook.com/automobilecatalog

                            Komentarz


                            • #15
                              Zgadzam.się z PZ roleta strasznie lata przy otwartych szybach

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X