Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbłysnik światła mijania reflektora lewego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odbłysnik światła mijania reflektora lewego

    Jak w temacie. Kupie bardzo chętnie.
    ... all we know is, he's called the Stig.


  • #2
    Darek, a nie myslales o regeneracji? Ja robilem w dlugich dolnych i wyszlo wspaniale. Za jeden zaplacilem 60 PLN a warstwa sreberka wyglada o wiele lepiej niz oryginalna.

    Komentarz


    • #3
      Marek obdzwoniłem wszystkie firmy które sie tym zajmują. U mnie problem jest taki ze ta powierzchnia odbłysnika po prostu pękła od temperatury.
      Jedną sie da zregenerowac natomiast druga jest szrot


      DSC_6664.jpg
      DSC_6665.jpg
      ... all we know is, he's called the Stig.

      Komentarz


      • #4
        No to faktycznie wymiana Cie czeka.
        btw, czy Ty masz diode z światłach mijania? dlaczego wiec Ci tak odblysnik sie stopil?
        I jak sobie poradziles z bledami w komputerze? Ja wlasnie przerabiam temat bo chce dzienne w pozycjach zrobic.

        A co do odblysnikow to moze zadzwon do Mariusza z Debie Wielkie. Chyba jest na forum, ale preferuje kontakt telefoniczny. On ma 8 na czesci. Na allegro byla za 11500 czy cos okolo.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez MarekW Zobacz posta
          No to faktycznie wymiana Cie czeka.
          btw, czy Ty masz diode z światłach mijania? dlaczego wiec Ci tak odblysnik sie stopil?
          I jak sobie poradziles z bledami w komputerze? Ja wlasnie przerabiam temat bo chce dzienne w pozycjach zrobic.

          A co do odblysnikow to moze zadzwon do Mariusza z Debie Wielkie. Chyba jest na forum, ale preferuje kontakt telefoniczny. On ma 8 na czesci. Na allegro byla za 11500 czy cos okolo.
          Tam na próbę była włożona żarówka ledowa. Moze tam wróci jak odbłysnik bedzie cacy. A ten odbłysnik to juz stopiony był wczesniej, tylko teraz wymontowałem lampy i jak rozebrałem to wyszła cała prawda
          ... all we know is, he's called the Stig.

          Komentarz

          Pracuję...
          X