Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokładke CSi przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokładke CSi przód

    Witam,
    kupie odkładkę przedniego zderzaka od CSi. Preferuje odlew.
    Miałem konbtakt do gościa z Podkarpacia co miał takie, niestety już się skończyły.

  • #2
    A po ile ją sprzedawał? Na e-bayu są odlewy z przesyłką za 350 euro.

    Komentarz


    • #3
      Były po 300 zł.

      Komentarz


      • #4
        Może by się znalazło parę osób chętnych na dokładkę.Gdy by miał więcej chętnych gościu to by ruszył z produkcją. Co ty na to?

        Komentarz


        • #5
          I wiadomo coś a pro po tego odlewu i z czego on jet wykonany?? czy zwykły laminat, żelkot czy jakiś ABS?? bo ja był bym chętny, jeśli jest to dobrej jakości, ale nie za 350 euro bo wole iść do ASO.
          Tylną dokładkę może ja zrobię z laminatu jeśli będzie ktoś chętny?? (cena zależy od ilości osób)

          Komentarz


          • #6
            To mam dla Ciebie zle wiadomosci w ASO nie ma poki nie zbierze się wieksza ilosc chetnych co nie nastąpi szybko

            Komentarz


            • #7
              Jakoś z tyłem nie miałem problemu, jedyne co to czas oczekiwania, o przód nie pytałem bo jest troszkę drogi, więc szukam najlepiej używki...
              Jedyne co to nie ma zestawu montażowego o nr. 82119402709

              Komentarz


              • #8
                Ja też bym się pisał na przednią dokładkę

                Komentarz


                • #9
                  http://www.e31-klub.pl/showthread.ph...ókno-węglowe
                  Było Mercedesa Wziąć.

                  Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedż stronę...
                  http://www.dkms.pl/kontakt/index.html

                  Komentarz


                  • #10
                    I co? Nic z tego nie wyszło? Ja na pakiet CSI też bym reflektował.
                    ... all we know is, he's called the Stig.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nic z tego nie wyszło. Generalnie to chyba o moich dawnych próbach pisał Yeti.

                      Zrobiłem parę "gadżetów"- wstawki kierownicy do 406 i obramówka włącznika awaryjnych, potem próbowałem z większymi elementami- w Sierze zrobiłem panel do sterowania podtlenkiem, wyszedł w miarę ok, ale nie zadowalał mnie w pełni efekt. Do prawidłowego wykoania była potrzebna pompa próżniowa. Niestety, ale póki co w takie cudo się nie zaopatrzę ze względów finansowych, a również czasu by mi brakowało

                      Cały czas planuję wykonanie konsoli środkowej (pod radio itd), boczków przy klamkach i osłony licznika Ewentualnie myślałem o "obwęglowaniu" oryginalnej- pokryciu włóknem węglowym oryginalnych elementów, ale to mi "nie podchodzi"

                      Komentarz


                      • #12
                        nie adam nie o twoich próbach jest w gda koleszka szkutnik krory moze wykonać takie elementy ale musi miećz czego odbićforme a ja niestety nie mam dokładki wiec temat stoi :<


                        O KÓRWA HYBA MÓSZE ZKOŃCZYĆ PODSTAWUFKE I WRESZĆJE NAUCZYĆ SIE PISAĆ PO POLSKU BO TEGO NJE DA SIE CZYTAĆ
                        Ostatnio edytowany przez kapitan_bomba; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Mam na imię Yeti i nie znam zasad polskiej gramatyki i ortografii ...

                        Komentarz


                        • #13
                          a no spoko, bo rozmawialiśmy o tym, to dobrze, że ktoś to ma robić

                          Ps. samą dokładką nie jestem zainteresowany

                          Komentarz


                          • #14
                            Niestety gość pozbył się formy... alke zapytam jeszcze raz. Może ma gdzies wymiary i jakby zebrało się wiecej osob to by coś zrobił dla nas.

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam ponownie,
                              Panowie dostałem dzisiaj odpowiedź od Gościa.
                              Może spróbować załatwić takie doładki jeśli podamy konkretną ilość osob. Cena nie jest jeszcze znana, będzie podana jeśli zbierze się grupa ludzi.
                              Więc.... kto chętny?
                              1.elinwar
                              2....

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X